TRIO Motors Novi Sad- rezervni delovi i servis

TRIO Motors Novi Sad- rezervni delovi i servis

Postod TRIO_driver » Pet Mar 16, 2012 5:34 pm

Postovani posetioci i clanovi Hyundai Club Serbia,

Mi smo kompanija specijalizovana za prodaju celokupnog asortimana rezervnih delova za japanska i korejska vozila.U sastavu firme posluje i nov, moderan servis sa tri radna mesta, za sva japanska i korejska vozila.

Na tržištu smo, sa velikim uspehom, prisutni od 1991. godine i predstavljamo jednog od lidera u polju rezervnih delova za japanska i korejska vozila. Na lageru držimo preko 20.000 pozicija, a u mogućnosti smo da nabavimo preko 600.000 različitih delova, u više različitih kvaliteta.

Mi smo oficijelni sponzor Honda Club Serbia( http://www.hondaclub.co.rs) , zvaničnog kluba ljubitelja Honda branda. Takodje smo i oficijelni sponzori Toyota Club Serbia ( http://www.toyotaclubserbia.com).

Naš poslovni objekat broji 400 m2 kancelarijskog prostora, te preko 600 m2 sopstvenog magacinskog prostora. Kompanija broji četrnaest stalno zaposlenih, pored programera i računovođe po ugovoru. Posedujemo 7 vozila, skuter za dostavu robe i parking za 10 automobila.U servisu raspolažemo sa tri radna mesta, potpuno opremljenih za svaku vrstu intervencije na vozilima svih japanskih i korejskih marki. Vršimo mehaničarske, električarske i dijagnostičarske usluge.

Ukoliko Vam je potreban rezervni deo za Vas japanski ili korejski automobil, nesto od tuning&styling opreme ili alata,

kontaktirajte nas na sledeci nacin:

Na nasem sajtu http://www.triomotors.rs imate ONLINE upit za delove, popunite ga i mi cemo dobiti sve potrebne informacije,
ostaje nam samo da Vam javimo cene i rok isporuke za trazeni deo.

Mozete nas kontaktirati i direktno na nas mail office@triomotors.rs

Ukoliko preferirate licni kontakt, nasi podaci su:

Adresa:
Novi Sad, Futoška 102
Tel/fax:
021/6623-007
021/47-20-956
021/529-278
063/561-562
069/561-562-0

Radno vreme:
08-18h radnim danima
08-14h subotom
nedeljom ne radimo

Ukoliko Vam je potreban servis za Vaš japanski ili korejski automobil,

kontaktirajte nas na sledeci nacin:

Adresa:
Novi Sad, Jablanička 4, Telep
Tel/fax:
021/504-441
069/504-44-11
servis@triomotors.rs

Radno vreme:
08.30-17h radnim danima
08-14h subotom
nedeljom ne radimo

Hvala na interesovanju,

U ime TRIO Motorsa,

Živko Marković, nick TRIO_driver

U ovoj temi možemo neobavezno diskutovati o svim vašim pitanjima u vezi delova i servisa, kao i zanimljivosti iz servisa... :-c
Slika
Korisnikov avatar
TRIO_driver
Napredni član

Pridružio se: Uto Mar 06, 2012 8:39 pm

Re: TRIO Motors Novi Sad- rezervni delovi i servis

Postod TRIO_driver » Sub Mar 17, 2012 9:31 pm

Malo akcije iz servisa:

Pored svega sto inace radimo, ugradjujemo i parking senzore, ali po P.S. u ovom slucaju Toyota je u pitanju, potrebno je specijalni alat, servisna literatura za Toyotu, sve lepo pise, i isprintaju se sabloni, i to se ugradi tacno gde je fabrika predvidela...

Slika

Slika

Slika

Slika

Malo Mazdica:

Slika

Slika

Druga novosadska WRX STI 2.5 turbo USA model:

Slika

Slika

Nije japanac, ali je zanimljiv, Cadillac oldtimer Milosa Bojanica, skinuli smo mu menjac, treba da se reparira...

Slika

Slika

Slika

Slika

Pariteta radi, moja devojka od 185 cm izgleda kao da je patuljak pored njega, eh ti Ameri, ima se lima, moze se.. :)

Slika
Slika
Korisnikov avatar
TRIO_driver
Napredni član

Postod mladen_i20 » Ned Mar 18, 2012 12:34 am

To i pricam, ameri su u to vreme bili svetlosnim godinama ispred evropskih automobila. Ali imali su jednu veliku manu. Pri sudaru, automobilima nije bilo nista, ali su vozaci ginuli na mestu, bas zato sto nije postojala mogucnost ublazavanja udarca time sto ce se prednji deo vozila "izguzvati" do kabine. Jednostavno. pri sudarima u tim vozilima zaustavljanje je bilo trenutno, a samim tim i pogubno za sve putnike.
Impreza je posebna prica, pravi dragulj.
Da li se kod tebe odrzava onaj beli evo X ?
Vidi se da je servis ozbiljan, ne lici na fuseraj i sto je najbitnije pouzdan, a kao dokaz su upravo ovi vise nego retki modeli. A zar Bojanic nikad nije cuo za "V8" servis u blizini Beograda? Oni se upravo bave tim starim USA modelima ako se ne varam. A mozda se i varam, mozda samo rade restauracije...
Hyundai i20 1.25 -city star-
Korisnikov avatar
mladen_i20
Specijalac

Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 8:58 pm

Postod TRIO_driver » Ned Mar 18, 2012 7:51 am

Ovo je malo slika, na drugim forumima ima gomila vec, nego cu kaciti kako budem kacio i tamo, previse ima slika za retroaktivno kacenje..

Zna naravno i za taj na Kosmaju, kao i za onaj u Ripnju, ali on je Novosadjanin, a moj glavni mehanicar mu odrzava kola vec dugi niz godina, inace je auto vec zavrsen, samo mehanika se jos malo uteze, sad se reparira menjac npr...

Obe Impreze, i crna i bela, odrzavaju se zbog prijateljskih veza u drugom servisu(Japanauto), ali oni uzimaju delove kod mene za njih, kao i za vecinu drugih kola koje rade...

EVO X je jos u garanciji, tako da ide u Beograd na servis.
Slika
Korisnikov avatar
TRIO_driver
Napredni član

Postod mladen_i20 » Ned Mar 18, 2012 9:41 am

Pa ti imas posla preko glave za kompom ako pratis 3 ili vise foruma. Pa jos dok se slike kace, muka ziva, znam... Traje. Od kada ti je servis u funkciji? Pitam to jer mi je jedan covek osrednjih godina (oko 50 godina) koji je radio u prodavnici preporucio Roberta kao mehanicara (telep). Mozda tada nije servis ni radio, bese pre nekih 5 godina.
Ajde ispricaj neki interesantan dogadjaj sa musterijama, bilo pozitivan bilo negativan
Hyundai i20 1.25 -city star-
Korisnikov avatar
mladen_i20
Specijalac

Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 8:58 pm

Postod TRIO_driver » Ned Mar 18, 2012 5:46 pm

I dalje Robika radi, uzima delove kod mene, dobri smo drugari, ali shvatio sam da moram da idem dalje, tako da je servis pripreman 2 godine, a otvoren je od septembra 2011. godine...Istina je da smo slali kod njega, jer je jedan veoma korektan covek, a i ok je majstor, a trebao mi je neko ko bi popunio rupu dok ja ne otvorim svoj servis..

Internet marketing je ozbiljna stvar, i zahteva dosta vremena, ali ako mu se posvetis kako treba, daje rezultate, bar iz mog iskustva..

Sto se tice samih iskustava, ima ih uvek gomila, i pozitivnih i negativnih, sad trenutno mi ne pada nijedan na pamet, ali kako vreme bude islo, pisacu kako sta se desi zanimljivo.. ;)
Slika
Korisnikov avatar
TRIO_driver
Napredni član

Postod Maki » Pon Mar 19, 2012 11:42 am

Sve pohvale za snabdevenost sa moje strane.

Delove za Coupe sam nabavljao od TRIO Motors-a i uvek su bili korektni i povoljni!
Maki
Novi Član

Pridružio se: Pon Feb 20, 2012 5:17 pm

Postod TRIO_driver » Pon Mar 19, 2012 12:16 pm

Hvala, trudimo se..

Za Hyundai generalno je odlicna pokrivenost, to je korejski najprisutniji brend, a kod japanskih je to Toyota, tako da za njih treba imati sve...

Coupe je dobra stvar, iako ima sportsku formu, on deli platformu sa Lantrom/Elantrom, te otud i veca serija i povoljniji delovi...To mozda nije dovoljno za respect u ocima petrol headova(pratim i onu temu gde se zakuvalo o Coupe), ali zato cekam onog sa polovnim Genesisom, kad shvati da ni Hyundai nije vise jeftin, zato sto je skuplja i samostalna platforma.. ;)
Slika
Korisnikov avatar
TRIO_driver
Napredni član

Postod cedimex » Pon Mar 19, 2012 3:39 pm

Evo i ja da pozelim dobrodoslicu Zivku-Trio motorsu, do sada sam kod njega nabavljao delove za honde dok sam ih vozio, a od skoro sam i poceo da servisiram auto kod njega(hyundai sonata 2.0crdi 2007g). Ovako sto se tice delova tu je prodaja vrlo brza, i ako saljete upit za neki deo odgovore vam u najkracem mogucem roku. A sto se tice servisa i tu su vrlo profesionalni, od pripreme samog auta za rad do pekrivenosti sa raznoraznim spravam. Meni nije tesko da iz Bg dodjem do NS da servisiram auto, prevashodno sto u Bg nema dobrih majstora za Hyundai, a i sto sam za sad sa Triom zadovoljan.
cedimex
Novi Član

Pridružio se: Čet Jun 09, 2011 3:48 pm

Postod TRIO_driver » Uto Mar 20, 2012 8:10 am

Gde si brate prijatelju... :))

Ti si razlog sto sam posredno saznao za forum Hyundaija..

Obicno se moderatori i admini druze na drugim japanskim i korejskih forumima, pa kad se nadje par istomisljenika, oni otvore bas npr. za Hyundai, i objave na forumima, i masa se polako registruje...

E, ovde je, sto se mene tice, isla potpuno druga prica:

Pregledam ja Google analytics analizu svog sajta, i pratim raznorazne parametre, pa i to odakle su sve dosli posetioci mog sajta..

Elem, jedno od mesta je i Hyundai forum Srbija...i to cak 30-40 ljudi...I ja se zapanjio, kako ja to da ne znam?
Dodjem ja ovde, pogledam TRIO u search i skontam temu od Cedimex(naravno da se znamo, i znam mu i Honde, imao je jednu pauzu sa Seatom, ali se dozvao pameti.. :lol: ), ja sam iz Hyundaija skocio u Hondu, a on obrnuto.. :P

I eto mene ovde... :-bd
Slika
Korisnikov avatar
TRIO_driver
Napredni član

Sledeća

Povratak na Prijatelji Foruma